ul. Józefitów 2/4, 30-039 Kraków
Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 – 16:00
biuro@jesiolowscy.pl

Działamy w branży ponad 30 lat, niektórzy członkowie zespołu są w firmie praktycznie od początku. To dla nas ważne, bo doświadczony, zgrany i skuteczny zespół tworzą ludzie godni zaufania, umiejący organizować pracę w oparciu o aktualizowaną wiedzę i nabyte, bogate doświadczenie. W A. M. Jesiołowscy tworzymy zwartą strukturę, w której dzięki wzajemnemu szacunkowi i wymianie doświadczeń osiągamy najlepsze rezultaty. Zaufało nam ponad 900 klientów, z czego bardzo wielu z polecenia. Niektórzy z nich pozostają z nami ponad 20 lat. Usługi dobrej jakości nie potrzebują dodatkowej rekomendacji.

W pracy z Klientami jesteśmy bardzo elastyczni i zanim sami zaproponujemy rozwiązania, najpierw uważnie słuchamy. Sugestie Partnerów Biznesowych są zawsze najważniejsze, ponieważ to ich satysfakcja jest miarą naszego sukcesu.

Zarządzanie biznesem to ogrom obowiązków. W części z nich wyręczamy naszych klientów. Oferujemy pomoc w tym, na czym znamy się najlepiej: księgowości, doradztwie podatkowym oraz w obszarze zarządzania finansami. Podatki, prawo, księgowość, finanse przedsiębiorstwa i audyt to obszary, w których specjalizujemy się od ponad 30 lat. Pomożemy administrować Twoim biznesem. Zaoszczędzimy Twój czas, ograniczymy ryzyko pomyłek.

Nasi eksperci doskonale uzupełniają się w zakresie kompetencji, skorzystaj z naszej wiedzy. Księgowi, biegli rewidenci, prawnicy, doradcy gospodarczy dołożą wszelkich starań, by efektywnie wspierać Twój biznes. Zyskaj czas, bezpieczeństwo i pewność, że cały sektor finansowy w Twojej firmie jest zarządzany w oparciu o aktualne przepisy prawa. Dział finansów Twojego przedsiębiorstwa może działać bezpieczniej, szybciej i sprawniej.